• ArabicEnglishGermanPersian
  • | ورود اعضا
  • | ثبت نام رایگان

به گزارش ماهنامه صنایع چاپ و بسته بندی نشست خبری سومین نمایشگاه آینده چاپ ایران با حضور بابک عابدین واصحاب رسانه در اتاق بازرگانی تهران روز  سه شنبه 10 بهمن‌ماه برگزار شد.

در این نشست : نخست بابک  عابدین  ریاست نمایشگاه آینده چاپ ایران با ارائه دستاوردها، و همچنین آمار وارقام  و رخداد های 2 دوره ی گذشته  همچون اسامی و تعداد شرکت کنندگان در دوره اول و دوم  و میزان متراژ در نظرگرفته شده در آن دوره ها جهت فضای نمایشگاهی و همچنین علت  فاصله مدت زمان برگزاری نمایشگاه اول و دوم که یک فاصله 7 ماهه بود را ایجاد اعتدال در زمان برگزاری  سایر نمایشگاه ها بیان کرد .

وی همچنین به اهداف این نمایشگاه اشاره داشت : هدف اصلی این نمایشگاه، برگزاری یک رویداد تخصصی در صنعت چاپ با استاندارد های بین المللی است . تا بتوان همواره بازدید کنندگانی از سراسر جهان داشته باشیم . و همواره تلاش میکنیم  ایفپکس به جایگاهی در سطح بین الملل برسد که وقتی از چاپ در ایران صحبت می‌شود، از ایفپکس نام برده شود، واین تغییر همواره باتقویت بعد فرهنگی و اجتماعی همراه باشد.

عابدین ضمن اعلام برگزاری تاریخ ایفپکس 3 در مورخه  ۲ تا ۵ مرداد سال 1403 از مذاکراتی برای حضور فعالان کشور چین  و ترکیه در نمایشگاه آینده چاپ ایران خبر داد و افزود از قبل تر بازاریابی  ها و مذاکرات جهت حضور خارجی ها در نمایشگاه پیش رو آغاز شده است و همچین ادامه دارد .بابک عابدین با اشاره به تحولات ایفپکس 3  از نظر متراژ و مساحت بیان داشت این دوره از نمایشگاه  در دو طبقه برگزار خواهد شد! امسال امکانی فراهم شده که  سازندگان ماشین آلات چاپی و بسته بندی  بدون مشکلات دوره های گذشته بتوانند در طبقه همکف حاضر  شده تا از جهت موانع  انتقال ماشین آلات به طبقه بالا رهایی یابند.

 و در ادامه  با بیان اینکه در  سومین دوره نمایشگاه آینده چاپ با همت اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان صنعت چاپ برای اولین بار جایزه نشان میرزا به بهترین غرفه‌های نمایشگاه اعطا خواهد شد و هدف این است تا چند سال آینده نشان میرزا یک اعتبار جهانی درمیان  صنایع چاپ و بسته بندی پیدا کرده و زبان زد شود .  و همچنین در پایان این نشست  از پوستر سومین دوره نمایشگاه آینده چاپ ایران رونمایی شد. این پوستر زیبا  با نماد قفنوس توسط امیر خیرخواه طراح خوش ذوق  طراحی شده و از میان ۴۳ اثر ارسال شده به دبیرخانه نمایشگاه  داوری و انتخاب شده است.

پست مرتبط

نظر خود را بگذارید